7 webinarımızda 1132 kişiye sorduk: Uzaktan çalışmanın geleceği?

IODL 2019 Konferansına Katıldık

Hüseyin Özkale
12 Aralık 2019
2 dakikalık okuma
GERİ DÖN

Dünyanın en büyük üniversiteleri arasında olan Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nin düzenlediği Uluslararası Açık ve Uzaktan Eğitim konferansı bu yıl 14-15-16 Kasım’da Anadolu Üniversitesi’nde gerçekleşti. Sponsor olarak katıldığımız etkinliğe sektörden ve akademik dünyadan katılım epey yüksekti. Etkinlik temel hatlarıyla açık öğretimin önemi ve sağladığı avantajlar üzerine yapıldı. Açık öğretimin nasıl olması gerektiği standartlarının ne olduğu ve ne gibi temeller üzerine oturtulması gerektiği üzerine konuşuldu.

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen bilim insanlarının açık ve uzaktan eğitim alanlarındaki çalışmalarını paylaştıkları Anadolu Üniversitesi Uluslararası Açık ve Uzaktan Öğretim Konferansı’nın bu seneki teması “Global Açık ve Uzaktan Öğrenme Fırsatları ve Dinamikleri” idi. Etkinlik aynı zamanda uzaktan eğitim alanında çalışan bilim insanlarını bir araya getiren önemli bir platform olma özelliği taşıyor.

3 gün boyunca eş zamanlı olarak düzenlenen oturumlarda 150’ye yakın bildiri sunuldu ayrıca özel oturumlar ve paneller gerçekleştirildi. Öte yandan Athabasca Üniversitesi’nden Prof. Rory McGreal, Kore Ulusal Açık Üniversitesi’nden Prof. Taerim Lee, Ambedkar Üniversitesi’nden Prof. Ramesh Sharma ile İngiliz Açık Üniversitesi’nden Prof. Liz Marr, farklı oturumlar ve konuşmalar gerçekleştirdiler.

Dünyanın farklı yerlerinden katılan toplam 265 katılımcı birikimlerini paylaştı. “Konferans ulusal düzeyde 140, uluslararası düzeyde 125 toplamda 265 katılımcı ile yapıldı. Konferans boyunca 149 bilimsel çalışma, 5 farklı salonda 31 oturum şeklinde gerçekleştirildi. Ayrıca dünyanın çok farklı ülkelerinden katılımcılara birikimlerini aktaran 4 duayen keynote konuşmacısı da etkinlikte yer aldı.

Oldukça yoğun ve kalabalık geçen etkinliğin son sunumunu Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yücel Güney gerçekleştirdi.

3 gün boyunca devam eden etkinlik cumartesi günü gerçekleşen sunumların ardından yapılan şehir turu ile son buldu.

Dünya standartlarında bir çağrı merkezi platformu ile operasyonunuzu güçlendirin

Ücretsiz demo talebinde bulunun ve operasyonunuzun ihtiyaçlarına göre yapılandırmalar ve entegrasyonları oluşturmaya bugünden başlayalım
PAYLAŞ

Diğer İçerikler

4 Mayıs 2020
Webinar: Evde Çağrı Merkezi Olur Mu?

Türkiye’nin en büyük çağrı merkezi bulutu AloTech ve Türkiye’nin önde gelen Salesforce Partner’lerinden Inspark, Paraşüt çağrı merkezi operasyonlarının evden çalışmaya geçiş sürecini anlatan bir Webinar düzenledi.

31 Mart 2019
IMI 2014

AloTech 13 – 14 Ekim Tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Çağrı Merkezi Günlerinde ”Türkiyenin En Büyük Çağrı Merkezi Bulutu” olarak sektörle buluştu.

1 Nisan 2019
AloTech Endeavor Girişimcisi seçildi

Girişimcilik dünyasının en önemli sivil toplum kuruluşlarından Endeavor, yeni Endeavor Girişimcilerini belirledi. Değerlendirme sürecinin ardından Türk şirketi AloTech “Endeavor Girişimcisi” ünvanını aldı.

Türkiye’nin En Büyük Çağrı Merkezi Bulutu ile Tanışın

Çok Kanallı İletişim
Hızlı Kurulum, Kolay Entegrasyon
Taahhütsüz Kullandığın Kadar Öde!
İstediğin Yerden Çalış

AloTech hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın!

Kaydınız yapıldı. İlginiz için teşekkür ederiz. Kapat