Bulut çağrı merkeziyle maliyetleri azaltmaya hazır mısınız? 2020 yılında donanım tabanlı geleneksel çağrı merkezleriyle müşterilerinize iyi bir deneyim sunmak neredeyse imkansız. Dijital dönüşümün keyfini sürebilmek için siz de çağrı merkezinizi buluta taşıyın!

Çağrı Merkezleri Bildiğiniz Gibi Değil

Dijitalleşmeyle birlikte çağrı merkezleri, “bilgi alınan yer” algısının ötesine geçti. Artık çağrı merkezleri, iletişim köprüsünün temellerinin atıldığı, bu temellerin güçlendirildiği ve gerektiğinde yeniden yapıldığı bir yapı haline geldi. Müşteri temsilcileriniz işlevsiz ve ağır işleyen süreçlerle vakit kaybetmektense müşterilerinize hızlı ve etkin bir deneyim yaşatsa harika olmaz mıydı?

Sosyal Medyanın Gücünü Kullanın

Müşterileriniz sosyal medyada, peki siz neredesiniz? Araştırmaya göre müşterilerin %67’si müşteri hizmetleri ihtiyaçları için şirketlerin sosyal medya hesaplarını kullanıyor. (Kaynak: J.D. Power) Müşterileriniz sizinle sosyal medya üzerinden iletişime geçmeyi tercih ediyorlarsa neden onları aramaya zorlayasınız? Bulut ile çağrı merkezinizi WhatsApp ve Facebook Messenger gibi sosyal medya entegrasyonlarıyla donatın.

Müşteri Deneyiminde Rekabete Katılın

Dijitalleşme, elbette müşteri beklentilerini de dönüştürdü. Bu dönüşümü gören şirketler, beklentileri karşılayabilmek için bulut tabanlı çözümlerle müşterilerine iyi bir deneyim sunuyorlar. Çağrı merkezlerinin %65’i bulut çözümlerle birlikte teknolojilerini geliştirmeyi planlıyor. (Kaynak: Dimension Data) Bununla birlikte şirketlerin %72’si müşteri deneyimini geliştirmenin en büyük öncelikleri olduğunu söylüyorken siz hala bulutla tanışmıyor musunuz? Formu doldurun ücretsiz demo ile bulutu tanıyın.

Yapay Zekanın Gücünü Kullanın

Dijital dönüşümün gelişimini hızlandırdığı en önemli teknolojilerden biri kuşkusuz yapay zeka. Chatbot, Dialogflow ve webchat gibi araçlarla çağrı trafiğinizi %60 civarında azaltabileceğinizi biliyor muydunuz?Bulut çağrı merkezi Müşteri deneyimi Cloud contact center

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

2019'da AloTech'te Neler Oldu?
Bir Sonraki Kayıt
...
Horizon 2020 Etkinliği
Horizon 2020 Etkinliği
Bir Önceki Kayıt