Çağrı Merkezleri İçin Çok Kanallı İletişim

Müşterileriniz telefon görüşmesi, canlı chat, WhatsApp veya sosyal medya kanalları aracılığıyla şirketinizle etkileşimde bulunabilir. AloTech, tüm bu kanalları tek platformda toplar ve müşteri temsilcilerinin tüm etkileşimlerini ekranlar arası geçiş yapmadan tek ekrandan yönetilmesini sağlar.

Müşterileriniz İstedikleri Kanallardan Size Ulaşmasını Sağlayın

Çok Kanallı Çözümler

Chat

Yazılı kanal etkileşimlerini tek arayüzden yönetin ve temsilci üretkenliğini artırın.

Chatbot

En çok tekrar eden görevleri botlara bırakın ve temsilcilerin müşterileri memnun etmeye odaklanmasını sağlayın.

WhatsApp

180’den fazla ülkede 1,5 milyardan fazla aktif kullanıcısı olan Whatsapp’ın işletmeniz için kurumsal çözümler sunan özelliği Whatsapp Business entegrasyonu ile müşterilerinizle kolayca etkileşim kurun.

Facebook Messenger

AloTech – Facebook entegrasyonu işletme sayfanıza gelen mesajları tek platform üzerinden karşılayabilmenizi sağlar.

Self Servis

Self Servis sistemimiz sonu herhangi bir müşteri temsilcisine bağlanmayan, müşterinin taleplerini ilgili tuşlamalar ile çözebileceği bir IVR özelliğidir.

Mobil

AloTech Mobil Uygulaması ile mobil çalışan ekiplerinizin de çağrı karşılamasını sağlayın.

Sesli İletişim

Sesli iletişim çoğu çağrı merkezi için olmazsa olmazdır. Akıllı çağrı yönlendirme, IVR ve ses botlarla müşterilerinize hızlı ve akıllı çözümler sunun.

Click2Connect

Müşterilerinizi web siteniz üzerinden tek tıkla operatörsüz müşteri temsilcinize bağlayın, müşteri deneyiminde fark yaratın.

Öne Çıkan İçerikler

BLOG
Chat Görüşmelerinde Kullanabileceğiniz İletişim İpuçları

Müşteri hizmetleri eğitiminde chat görüşmeleri ve sohbet esnasında uyulması gereken görgü kuralları önemli rol oynar. Firmaların müşteri hizmetlerinin kurduğu profesyonel ve özgün iletişim teknikleri hem müşteri memnuniyeti hem de satış fırsatı yakalamak adına son derece önemlidir. Müşteri iletişimi sırasında kullanacağınız doğru teknikler ve kurallar müşterilerle kalıcı ietişim fırsatı geliştirmenize ve gelecekte de iletişimde kalmanıza yardımcı […]

BLOG
Müşteri Deneyiminde Öne Çıkan Yeni Nesil Teknolojiler

Ürün ve hizmetlerin artması her geçen gün hayatımıza yeni markaların girmesi demektir. Firmaların kalıcı olabilmesi içinse müşterilerin beklentilerini kısa sürede karşılaması gerekir. Bu amaçla hareket eden markalar için müşteri deneyimini öne çıkaran yeni nesil teknolojiler öne çıkar. İş akışını kolaylaştıran ve karşılaşılan sorunlarda çözüm üreten firmalar müşteri beklentilerine cevap verdiği için hayatta kalma şansı yükselir.  […]

Çağrı Merkezlerinde Yapay Zeka: Otomatik Sesli Yanıtlama Sistemlerinin Geleceği
BLOG
Çağrı Merkezlerinde Yapay Zeka: Otomatik Sesli Yanıtlama Sistemlerinin Geleceği

Yapay zeka dünyadaki pek çok sektörde olduğu gibi çağrı merkezlerinde de pek çok yeniliği bir arada sunar. Yapay zeka destekli çağrı merkezi yazılımları çağrı birimlerinde sunulan farklı işlemleri otomatikleştirme ve daha iyi hale getirme amacı taşır. Bu sistemler yapay zeka ve makine öğrenimi gibi teknikleri aynı anda kullanır. Yapay zeka odaklı sistemler içinde ses tanıma, […]

Türkiye’nin En Büyük Çağrı Merkezi Bulutu ile Tanışın

Çok Kanallı İletişim
Hızlı Kurulum, Kolay Entegrasyon
Taahhütsüz Kullandığın Kadar Öde!
İstediğin Yerden Çalış

AloTech hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın!

Kaydınız yapıldı. İlginiz için teşekkür ederiz. Kapat