7 webinarımızda 1132 kişiye sorduk: Uzaktan çalışmanın geleceği?

AloTech ile İletişim Kanallarınız Tek Platformda!

Müşterileriniz, taleplerini en hızlı şekilde iletebilmek için farklı kanallardan firmanıza ulaşmak isteyebilirler. Müşterilerinin tercihlerine uygun iletişim kanallarını müşterisine sunabilen çağrı merkezleri, sesli iletişimin yanı sıra birçok farklı kanaldan ulaşılabilir olarak rakiplerine göre gerek satış gerekse satış sonrası hizmetler birimlerinde daha avantajlı konuma gelmektedirler. Birçok farklı iletişim kanalını tek bir platformda sunabilen AloTech ile müşterilerinizi, çok kanallı iletişim deneyimiyle tanıştırabilir ve farklı iletişim kanalları için ödeyeceğiniz maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz.

Yazılı İletişim Kanalları

Sesli iletişimin yanında yazılı iletişim, günümüzde en çok tercih edilen iletişim kanalları arasındadır. Yazılı iletişim kanallarından ulaşılabilir olan firmalar, web sitelerine erişim oranlarına paralel olarak daha fazla satış fırsatına sahip olmakta ve rakiplerine göre daha avantajlı konuma gelmektedir. Bununla birlikte müşteri taleplerine AloTech’ in sunmuş olduğu şablon mesaj opsiyonu ve otomatik dönüş mesajları ile çok daha hızlı yanıt verebilmektedir. WhatsApp, Web Chat, Facebook Chat ve Telegram kanallarınızı AloTech’e taşıyarak, tek bir platform üzerinden yazılı iletişimin gücünü keşfedebilirsiniz.

Yönetim kolaylığı

Farklı iletişim kanalları üzerinden müşteri taleplerine yanıt vermek isteyen firmalar, çoğu zaman birbirinden farklı birçok uygulama kullanmak durumunda kalmaktadırlar. Bu uygulamalardan gelen talepleri ayrıştırmak, müşteri ihtiyacına göre yetki bazlı temsilci atamalarını gerçekleştirmek, farklı uygulamaların raporlarını anlamlı hale getirerek sunmak, operasyon yöneticileri ve kalite ekipleri için son derece zor ve karmaşık bir hal almaktadır. Kullanımı kolay arayüzü ve detaylı raporları sayesinde operasyon yöneticilerine yönetim kolaylığı sunan AloTech ile çağrı merkezindeki tüm iletişim kanallarını tek bir platform üzerinden yönetebilirsiniz. Ayrıca, müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre operasyonunuzu şekillendirebilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı

Farklı iletişim kanallarından gelen talepleri birçok farklı ekran kullanarak karşılayan müşteri temsilcileri, görüşme esnasında zaman kaybedebilir ve yanlış veya eksik bilgi paylaşımında bulunabilir. Aynı zamanda farklı uygulamalar ile müşterilerine hizmet veren çağrı merkezlerinde görev alan operasyon yöneticileri için de farklı raporlama ve takip ekranları kullanmak, operasyon ve talep takibini zorlaştırabilir. Hızlı karar alınması gereken durumlarda yanlış kararlar vermelerine neden olabilir. Kullanımı kolay arayüzü ile müşterilerine hizmet veren AloTech, müşteri temsilcilerinin tek bir ekran üzerinden çalışmasını sağlayarak görüşme kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin artmasına yardımcı olur. Bununla beraber operasyon yöneticileri istenilen raporu kolaylıkla görüntüleyebilir ve canlı takip ekranı ile operasyon takibini anlık olarak yapabilir.

Maliyet Avantajı

Çağrı merkezlerinde gelişen teknoloji sebebiyle çağrı merkezi yazılımlarında yeni geliştirmeler ve güncellemelere ihtiyaç vardır. Sürekli değişen ve gelişen teknolojiye ayak uyduran AloTech, platformunu bu yeniliklere ayak uyduracak şekilde sürekli geliştirmektedir. Ayrıca, operasyonunuza özel müşteri taleplerini karşılayabilmek için, kullanılan çağrı merkezi yazılımlarında zaman zaman geliştirme taleplerine ihtiyaç duyulabilmektedir. AloTech ile tüm iletişim kanallarını ve entegrasyonları tek bir platform üzerinde toplayabilir, geliştirme taleplerinizi iletebilir ve maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz.

Sesli ve Yazılı İletişim Kanallarında Yapay Zeka Desteği

Müşterilerinizin taleplerini temsilcilerinize bağlanmadan nasıl çözebileceğinizi hiç düşündünüz mü? AloTech’ in yapay zeka desteği ile bu mümkün. Müşterilerinize nasıl yanıt verilmesi gerektiğini temsilcilerinize öğreterek zaman kaybetmeyin. AloTech’ in yapay zeka algoritması, temsilcilerinizin yerine öğrensin. Sesli ve yazılı iletişim kanallarında AloTech’ in yapay zeka desteğini seçin, taleplerinizi temsilcilere bağlanmadan karşılayarak avantajlı duruma geçin.

Yurtiçi çağrı merkezi operasyonlarımızı AloTech’in bulut çözümüyle yönetmekteyiz. Ayrıca sitemizde AloTech uygulaması olan Live Chat kullanılmaktadır. AloTech ekibi gerek iş geliştirme konusunda gerek mevcut yapılarda raporlama ve yazılım geliştirme konularında hızlı çözüm sunan, kendi müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan bir iş ortağıdır.

Elif Sükan Sönmez
VAVACARS CRM & ÇAĞRI MERKEZI MÜDÜRÜ

Öne Çıkan İçerikler

BLOG
2021 Yılında Tüm Müşteri Destek Takımlarının Kullanması Gereken Teknolojiler

2021 Yılında Tüm Müşteri Destek Takımlarının Kullanması Gereken Teknolojiler Son yıllarda çağrı merkezleri büyük bir değişim geçiriyor. Artık geleneksel arama yapmak veya gelen aramaları cevaplamak çağrı merkezleri için yeterli değil. Müşteri destek takımları gibi yenilikçi adımlar çağrı merkezi deneyimini değiştiriyor. Bu kapsamda değişim meydana gelen alanları ve teknolojiler belirlemek önemli. 2021 yılında tüm müşteri destek […]

BLOG
Open API Nedir? Neden Open API Kullanmalısınız?

Open API Nedir? Neden Open API Kullanmalısınız? Kullandığımız tüm programların ve platformların altında farklı yazılımlar bulunur. Ancak birçok durumda bu altta yatan yazılımların ne olduğunu bilmemiz mümkün olmaz. Genellikle günlük hayatta kullandığımız yazılımların çoğu open API olarak adlandırılan bir yapıdan güç alarak çalışır. open API’ler, birden fazla yazılım programını entegre etme kolaylığı sunduğu için sıklıkla tercih edilir. Bu […]

BLOG
Call Center Studio Markasıyla Yurt Dışına Açılan AloTech, 18 Farklı Ülkede

Türkiye’nin en büyük çağrı merkezi bulutu AloTech, Call Center Studio markasıyla yurt dışına açıldı. Call Center Studio son 6 ayda ABD, Kenya, İngiltere, Pakistan, Cezayir, Nijerya, Rusya ve Almanya’da da hizmet vermeye başlayarak destek verdiği ülke sayısını 18’e çıkardı.

Türkiye’nin En Büyük Çağrı Merkezi Bulutu ile Tanışın

Çok Kanallı İletişim
Hızlı Kurulum, Kolay Entegrasyon
Taahhütsüz Kullandığın Kadar Öde!
İstediğin Yerden Çalış

AloTech hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın!

Kaydınız yapıldı. İlginiz için teşekkür ederiz. Kapat