En Büyükler AloTech’e Güveniyor

550’den fazla şirket çağrı merkezi çözümü olarak Türkiye’nin en büyük çağrı merkezi bulutunu seçti. İşletmelerin AloTech ile başardıklarını onların ağzından dinleyin.

Mutlu Müşteriler

nef alotech

Nef

Çağrı merkezi operasyonumuzun ihtiyaçlarına proaktif yaklaşarak ve akıllı çözümler sunarak her zaman katma değer sağlamıştır. AloTech, verimliliği optimize edip maliyeti düşürerek en iyi müşteri deneyimini sağlamamız konusunda profesyonel bir iş ortağıdır.

midas yatırım

Midas Yatırım

Çağımızın en büyük ihtiyacı olan hızlı işlem ve proaktif yaklaşımın sektördeki örnek profili olan AloTech, iletişim kanallarımızın aksiyon almasında gerçek bir profesyonel.

Scotty

AloTech, müşterilerimizle iletişimde olduğumuz her an yanımızda. Gerçek zamanlı raporlama imkanı sunan, verilere kolaylıkla ulaşabildiğimiz ve bu sayede iş süreçlerimizi geliştirebildiğimiz bir hizmet sunuyor. 7/24 ulaşılabilir destek ekibine proaktif ve yapıcı yaklaşımları için teşekkürler.

Bidolubaskı

Her şartta müşterilerimize kesintisiz hizmet verebildiğimiz, kullanıcı dostu arayüzü, istediğimiz sayılara hızlıca ulaşma imkanı dışında aynı çatı altında çalışıyormuş hissiyatı yaratan destek ekibi sayesinde yıllardır süren keyifli bir iş ortaklığımız söz konusu… Müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini destekleyip büyüme yolculuğumuzda bize yeni nesil çözümler sunduğun için teşekkürler AloTech..

sesçibaba

Kuruluşumuzdan bu yana işbirliğimiz bulunan AloTech ile çağrı merkezi operasyonumuzu sorunsuz olarak götürmekteyiz. Özellikle altyapı sağlayıcımız T-Soft ile olan entegrasyonları sayesinde müşteri siparişi takibi konusunda bir çok yükü ekibimizin omuzlarından almaktadır. 7/24 ulaşılabilir olması ve kolay rapor sisteminin bir çok yöneticinin işini kolaylaştıracağına eminim.

mükellef

Kullanım kolaylığı ve akıllı otomasyonları İle istediğiniz detaylara net ulaşabileceğiniz bir sistem. Konularında üst düzeyde bilgi sahibi oldukları ve bunu müşterilerine etkin şekilde aktardıkları için AloTech ailesine teşekkür ederiz.

remzi hoca

Müşteri yönetiminin oldukça önemli olduğu online iş modelimizde AloTech ile yürüttüğümüz ortaklığın operasyonumuza kazandırdığı hız ve pratiklikten gayet memnunuz. Özellikle, değişken süreçlerimize olan adaptasyon seviyeleri ve müşteri temsilcilerimize sundukları kolay ve kullanışlı ara yüzün yardımıyla uzun yıllar boyunca müşterilerimize en iyi canlı destek hizmetini sunmaya devam edeceğimize dair inancımız tam.

Hakman

AloTech ile çalışmanın ayrıcalığını özellikle pandemi döneminde çok daha iyi anladık. Bu dönemde çağrı merkezi çalışanlarımız evlerinden çağrıları sorunsuz alabildiler ve kesintisiz müşteri deneyimini devam ettirerek, mutlu müşterilerimize bir çoğunu ilave ettik.

OPLOG

iletişimi kontrollü ve kaliteli bir biçimde sağlayarak, düzenli ve sürekli veri akışına olanak tanımamıza imkan sağlayan AloTech iş ortağımız ile çalışmaktan dolayı oldukça mutluyuz. AloTech talep, öneri ve sorunlarımızı “memnuniyete” çevirecek bir yaklaşım ile değerlendiriyor ve kalıcı müşteri memnuniyeti sağlama hedefini bize hissettiriyor.

R2 servis

Müşteri ve paydaşlarımıza, en hızlı ve en kolay şekilde hizmet götürebilmemize aracı olan, teknolojik gelişmelere ayak uyduran, tüm ihtiyaçlarımıza cevap verebilen, uygun maliyetli ve 7/24 teknik destek alabildiğimiz bir iş ortağına sahibiz.

Hotiç

Müşterilerimize iyi bir deneyim sunmak için alanında en iyi olan partnerlerle çalışıyoruz. AloTech müşteri ilişkileri çözümleriyle ihtiyaçlarımızı eksiksiz karşılıyor.

Mutlu Akü

Sınırsız taleplerimize sınırsız çözümler sunan, destek istediğimiz her an bize en hızlı şekilde destek veren, yenilik istediğimiz alanlarda bizim için günlerce çabalayan bir aile. Yeni Dünya şartlarında kolay kullanılabilirliği ve internet olan her yerden erişim fırsatı AloTech’le mümkün. AloTech ailesi ile birlikte çalıştığımız için çok mutluyuz. Her bir üyesine verdikleri emek için teşekkür ederiz.

FMT

Yaklaşık 8 yıldır AloTech sistemini kullanıyoruz. Türkiye’nin en büyük firmalarına sunduğumuz hizmetlerde bize çözüm ortağı olan, müşterilerimizin 7/24 hızlı, güvenli ve kesintisiz hizmet almasını sağlayan AloTech’e ve değerli ekibine çok teşekkür ederiz.

Lila Grup

Gelişmiş teknoloji altyapısı ve çözüm odaklı uzman kadrosu sayesinde, kişiselleştirilebilen raporlara tek tıkla erişebiliyor ve kesintisiz müşteri deneyimi sağlıyoruz. AloTech ile sürdürülebilir şekilde gelişmeye devam ediyoruz.

Dermogrup

Müşteri deneyiminde özel çözümler üreten, kullanıcısına yol gösteren, bulut sisteminde iyi bir raporlama sunan, kendisini sürekli geliştiren, kolay ulaşılabilir teknik destek ve kaliteli bir kontrol paneli sunan AloTech ailesine teşekkürler.

g2meksper

AloTech bilgeliği, çalıştığımız tüm yıllarda üstüne katarak sağlamlaştı. Dünya farklı dönmeye başladığında öngörülerinin ne kadar işe yarar bir tutum olduğu kanıtlandı. Mart 2020 itibariyle AloTech iş birliğimiz sayesinde istediğimiz her yerden çalışabilme özgürlüğünü tattık. Birlikte gelişeceğimiz hayatı kolaylaştıran tüm işlerde çalışmak dileğiyle.

Birleşik Ödeme

Güzel ara yüzü, istediğimiz zaman ulaşabileceğimiz tüm detayları düşünülmüş, kolaylıkla ulaşabildiğimiz raporlama ekranları ve ihtiyaç duyduğumuzda sağladığınız hızlı destek için teşekkürler AloTech Ailesi

BluTV

BluTV Müşteri İletişim Merkezi’nde, AloTech’in çözüm odaklı ve yenilikçi yaklaşımı, çalışan deneyimini artıran arayüzü, bulut teknolojisi ile remote çalışma modeline uyumu, tüm yeni teknolojilere kolay entegre edebilme ve 7/24 destek verebilme imkanları sayesinde; yaptığımız geliştirmelere ve gerçekleştirdiğimiz müşteri iletişimlerine destek olmakta.

Unico Sigorta

AloTech sayesinde 7×24 hızlı teknik destek alabiliyor, internet olan her yerde çalışmalarımızı sürdürebiliyoruz. Kullanıcı dostu ara yüzleri sayesinde yeni çalışanlar dahi sisteme çok kolay adapte olabiliyor ve geniş bir yelpazede raporlama çekebiliyoruz. Hızlı entegrasyon ve çağrı kayıtlarının güvenliğiyle de bizi mutlu eden Call Center Studio, tüm bunları uygun bütçelerle gerçekleştirdiği için iş birliğimizin uzun süreli olması kaçınılmaz.

Vbb Gentek

Kendi analog santralimiz ile yıllardır uğraşıyoruz müşteri takibi ya da call center işini hiç çözemedik. Eğer alo tech ile yıllar önce tanışsaydım herşey çok daha güzel olurmuş. Şu ana kadar her takıldığımız durumda en fazla 2dk sonra ulaştığımız Alo-tech ekibine de çok teşekkür ederiz. Call center ve işi iletişim olan her firmaya tavsiye ederim.

Turuncu Holding

AloTech, müşterilerimizin tarafımıza ulaşmasında, çalışanlarımızın lokasyon bağımsız olarak hizmet vererek maksimum performansı ile sadece ses altyapısı değil farklı teknolojik altyapıları sunarak şirketimize değer katıyor. Oluşabilecek soru ya da sorunlarda 24 saat her kanaldan AloTech’e ulaşabilmek ve çözüm konusunda deneyimli kadrosundan destek almak da paha biçilmez.

Hepsijet

Bir çok alanda iş ortaklığımız olan AloTech’le tüm süreçlerimizde sorunsuz hizmet alıyoruz ve tüm geliştirmelerimizde , yeni projelerimizde en hızlı desteğe sahibiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermemiz için işlerini gerçekten çok iyi yapıyorlar…

Brightstar

Her koşulda ve şartta mekan kısıtı olmadan ulaşılabilir olmamızı sağlayan, kolay raporlaması, hızlı çözüm ortaklığı ve yenilikçiliği sayesinde aradığımız herşey AloTech’le bizimle.

İdis

İdis İşitme Merkezleri, işitme sağlığı alanında hızlı büyüyen ve müşteri memnuniyetini yukarılara taşımak için yenilikçi çözümler sunarken, AloTech Bulut Sistemi müşteri hizmetleri operasyonlarımızdaki en büyük yardımcımız. Kullanıcı dostu ekranları, raporlama çeşitliliği ve kolaylığı, çalışanların her an çözüm odaklı ve samimi yaklaşımları ile işlerimizi daha verimli ve güvenli hale getiriyorlar.

Mars Athletic

Kullandıkça öde ve dilediğin yerde kullanabilme seçenekleri ile start-up projelerinin işlerini çok kolay hale getirdi. Ayrıca çalışma esnekliği ile verdikleri destek her an yardım alabilme güveni ile her şeyi tamamlıyor.

Exxen

Kullandıkça öde ve dilediğin yerde kullanabilme seçenekleri ile start-up projelerinin işlerini çok kolay hale getirdi. Ayrıca çalışma esnekliği ile verdikleri destek her an yardım alabilme güveni ile herşeyi tamamlıyor.

Florya Canada Okulları

Uzman kadrosu ve yenilikçi, modern çözümleriyle AloTech, ihtiyaç duyduğumuz her an doğru ve hızlı çözüm sunuyor. Kolay ve basit kullanımıyla oldukça başarılı bir sistemleri için AloTech ekibine teşekkür ederiz.

Doğru Kaynak

Hızlı çözümler sunan teknik ekibi ve kullanımı kolay arayüzü ile AloTech, sorunsuz iş gücü sağlamakta.

İstanbul Ulaşım

Kullandıkça öde modeli ile çalışan ve firmaları başlangıç yatırım maliyetlerinden kurtaran, istediğiniz yerden erişebildiğiniz, hızlı entegre edilebilir ve kullanıcı dostu olması ile AloTech; değişime ayak uydurmak isteyenler için birebir çözüm sunuyor.

Şok

Evden servis veren temsilcilerinizin performansını kolayca ölçümleyebilirsiniz.

Dedaş

Kullanıcı dostu arayüzü, esnek yapısı, geleneksel yapıdan yenilikçi yapıya geçiş imkanı tanıması ve harika ekibiyle AloTech’e teşekkür ederiz. Daha yapacak çok işimiz var.

Doğa Sigorta

Doğa Sigorta ailesine, çoğu hizmette sınır tanımadan, yatırım maliyeti olmadan ve profesyonel şekilde desteğini hiçbir zaman esirgemeyen AloTech’e teşekkür ederiz.

Bilet Dükkanı

Farklı noktalarda bulunan operasyonlarımızı AloTech sayesinde hızlı, kolay ve sorunsuz gerçekleştirebiliyoruz. Kolay kullanılan arayüzü ve raporlara hızlı erişim sayesinde AloTech kullanmaktan son derece memnunuz. Harika destek ekibine çok teşekkür ederiz.

His Travel

Hızlı kurulum ve entegrasyon yapısına sahip olması, uzman kadrosundan her daim çözüm odaklı destek alabildiğimiz, anlaşılır, net ara yüze ve ihtiyaca uygun raporlama sistemine sahip olması, AloTech’i tercih etmemizdeki etmenlerdi.

Iyzico

AloTech sayesinde müşterilerimize kesintisiz hizmet sunuyor ve verdiğimiz hizmetin verimliliğini sundukları raporlamalarla rahatça ölçebiliyoruz.

Paraşüt

Gittiğimiz her yere müşterilerimizi de beraberimizde götürüyoruz. İster evden ister ofisten kesintisiz olarak hizmet verebiliyoruz. Bir internet bağlantısı ve bilgisayar ile bize her yer çağrı merkezi.

Doktorsitesi.com

AloTech sayesinde, personel takibimiz oldukça kolaylaştı. Destek ekibi sorunlarımızı hızlıca çözüme kavuşturuyor ve işimizi kolaylaştırıyor.

Alemdar Petrol

Çağrı merkezi çözümleri ile Türkiye’nin en büyük Teknoloji Bulutu altındaki müşteri memnuniyetini sağlayan en iyi ekip.

Papara

Call Center ekiplerimizin büyümesi ile birlikte 2 farklı lokasyonda bize her konuda yardımcı olan, taleplerimize hızlı ve çözüm odaklı yaklaşan güzel bir ekip ve yeni nesil çağrı merkezi.

Borusan Lojistik

AloTech bizim için bir çözüm ortağı. Şirketlerin dijitalleşmesi ile birlikte farklı çözümlere hızlı yanıt veren ve alternatif çözümler üreten bir yol arkadaşı.

Remed Assistance

Sunduğu yüksek hizmet kalitesini, üzerinde taşıdığı bir çok gelişmiş özelliklerini ve bir o kadar da mütevaziliğini ayakta alkışlıyorum. AloTech bizi çok iyi hissettiriyorsun.

Doğtaş – Kelebek Mobilya

Modern, hızlı ve yaratıcı çözümler bize büyük fayda sağladı. AloTech ile gelişmeye devam ediyoruz

Demirören Medya

Müşteri deneyiminde özel çözümler üretebilen, gelişmiş raporlama, ses kayıt, çağrı yönetimi ve kontrol paneli sunan AloTech ile kaliteli hizmete devam!

Biruni Laboratuvarı

Biruni Laboratuvarı ailesi olarak tüm çağrı süreçlerimizin yönetimini AloTech’in bulut teknolojisi ile sağlamaktayız. Hızlı kurulum, kolay kullanım, kullanıcı dostu arayüzleri ve 7/24 hizmet veren çözüm odaklı destek ekibi için AloTech’e teşekkür ederiz.

PTS Worldwide Express

Evden hizmet verdiğimiz bu zor dönemde kullanıcı dostu ekranları ile müşteri temsilcilerimiz, supervisor ekranları ve raporlamada sağladığı kolaylık ile yöneticilerimizin hayatını kolaylaştıran AloTech’e teşekkür ederiz. Daha birlikte yapacağımız çok proje var!

Yurdum Yazılım

Gerçek ve tam manasıyla Bulut Çağrı Merkezi hizmeti AloTech ile mümkün. Yenilikçi, kullanıcı dostu, güvenli, uygun maliyetli; aradığımız her şey.

Ozan Pay

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanıcıların işini kolaylaştırması ve kolay entegrasyonu sayesinde hızlı bir şekilde hayata geçirilmesinin yanı sıra her zaman ilgili ve desteğe hazır ekibi ile AloTech hep yanımızda.

İsveç Klinik

Uzman kadrosu ve yenilikçi, modern çözümleriyle AloTech, Çağrı Merkezi işlerimizde her zaman ihtiyaç duyduğumuz anda yanımızda doğru ve hızlı çözümler üretiyor.

Kyocera

Türkiye A3 fotokopi pazarının lideri Kyocera olarak, Türkiye’nin önemli kuruluşlarının da içinde bulunduğu geniş bir portföye sahibiz. AloTech ile yaptığımız işbirliği sayesinde, tüm çağrı merkezi süreçlerimizi hızlı ve ölçülebilir hale getirdik.

Medicana

Uluslararası Telemarketing operasyonumuz için tüm çağrı süreçlerimizin yönetimini AloTech’in bulut çözümüyle sağlamaktayız. AloTech ekibi gerek kurulum gerekse satış sonrası hizmet ve teknik destek anlamında hızlı ve yerinde çözümler üreten, müşteri memnuniyeti odaklı iletişim ilkesini benimseyen, yeni teknolojiler hakkında sürekli paylaşımda bulunduğumuz bir iş ortağıdır.

Garaj Sepeti

Garaj Sepeti ailesi olarak datanın gücüne inanarak hizmet sağlıyoruz. AloTech’e bizlerin iş yapış şekline uyumlu olarak raporlama servislerindeki data güçleri, hızlı ve yetkin kadrosu ve sürekli gelişen yenilikçi hizmetleri için teşekkür ederiz.

Hepsi Emlak

Kolay ve temiz arayüz, hızlı ve çözüm odaklı iletişim, sürekli kendini geliştiren yenilikçi firma. Çözüm ortaklarının aradığı tüm özellikler = AloTech

Vivense

Dinamik ve sürekli gelişerek değişen şirket yapımıza uygun bir çağrı merkezi platformu arayışımız AloTech ile tanışınca sonlandı. Hızlı ve sorunsuz bir geçiş ile 48 farklı lokasyonda kullanmaya başladık. Destek hızı, kolay entegrasyonu, özelleştirmeye uygunluğu ve kullanışlı arayüzü ile en iyi çağrı merkezi platformlarından biri diyebilirim.

Dara Aksesuar

AloTech’i diğer firmaların veremediği esnekliği sağladığı için seçmiştik, hiç pişman olmadık.

Vavacars

Yurtiçi çağrı merkezi operasyonlarımızı AloTech’in bulut çözümüyle yönetmekteyiz. Ayrıca sitemizde AloTech uygulaması olan Live Chat kullanılmaktadır. AloTech ekibi gerek iş geliştirme konusunda gerek mevcut yapılarda raporlama ve yazılım geliştirme konularında hızlı çözüm sunan, kendi müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan bir iş ortağıdır.

Europcar

Kalitesi, hızlı iletişim imkanları ve çeşitliliğiyle birlikte kusursuz hizmet ayrıcalığı

Tepe Servis

Farklı sektörlere hizmet veren Tepe Çağrı Merkezimizde bir çok müşteride AloTech’e geçtik. Yeni müşterilerimizde ise direkt sistemi AloTech üzerinden kurmaya başladık. Hem operasyonel hızlılık hem de sağladığı faydalar açısından çok memnun kaldık. AloTech ekibine teşekkür ederiz.

GittiGidiyor

Yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla AloTech’in desteğini her zaman yanımızda hissediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz projelerin temelinde güçlü teknoloji ve tecrübeli bir ekip yer alıyor. Dinamik koşullara sağlanılan uyum ile birlikte çok keyifli bir iş ortaklığı yürütüyoruz. Teşekkürler AloTech!”

Kariyer.net

Kullanım kolaylılığı, tüm yeni teknolojileri, hızla operasyonlarımıza entegre edebilmesi ve 7/24 her ihtiyacımızda destek olan samimi personeli ile, AloTech, en iyi çalışma arkadaşlarımızdan biri.

Hatemoğlu

Kullanışlı panel yapısı ve hızlı çözüm sunan destek ekibiyle müşteri hizmetleri yönetim sürecimizi kolaylaştıran Call Center Studio’e teşekkür ederim.

E-Bebek

AloTech; internetin olduğu her yerde kesintisiz hizmet vermemizi sağlayan dinamik ve yenilikçi iş ortağımız

Türkiye’nin En Büyük Çağrı Merkezi Bulutu ile Tanışın

Çok Kanallı İletişim
Hızlı Kurulum, Kolay Entegrasyon
Taahhütsüz Kullandığın Kadar Öde!
İstediğin Yerden Çalış

AloTech hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın!

Kaydınız yapıldı. İlginiz için teşekkür ederiz. Kapat