AloTech’te Kariyer
Zamanın Yaratıcılığa Kalsın

Kariyer fırsatlarımızı keşfedin. Yeni nesil bir bakış açısıyla sektöre öncülük eden AloTech ekibine katılabilir, “Ben Neredeysem AloTech Orada” mottomuzun bir parçası olabilirsin!

Her Yerdeyiz

Dijitalleşirken sosyalleşiyoruz. Hızdan keyif alıyoruz. Sonuca giden en hızlı yolu tercih ediyoruz. Zamanı pek tanımıyoruz. Eşitliğe çok önem veriyoruz. Birbirimizi dinliyor, destekliyor ve güçlendiriyoruz. Yaratıcılığa fırsat veriyor, yaratıcılığı teşvik ediyoruz. Sadece müşterilerin çağrılarını yönetmekle kalmıyor, aramızdaki sesli-sessiz tüm çağrıları duymaya çalışıyoruz.

Kod Adımız Python Değil, Eğlence!

İşimiz keyifli, iş arkadaşlarımız daha keyifli. Biliyoruz ki hiç bir şey eğlenceden daha keyifli değil. İşimizi daha da eğlenceli hale getirmek için yaratıcı fikirlerimizi önermek çok güzel. Sınırları aşmak için farklı bakmak şart.

Farklı bakıp farklı görünce farklı üretiyoruz.
Başarımız, keyfimiz oluyor.
Artık gökyüzü bile limit değil.
’’2 yıldır AloTech’de’’

“Bugün Bursa'dan çalışıyorum. Yarın için emin değilim,her yer olabilir. AloTech'te çalışarak bu özgürlüğümün keyfini çıkarıyorum.”
Eda Nergis Şahin
İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ
’’3 yıldır AloTech’de’’

“AloTech ile istediğimiz yerden çalışarak potansiyel müşterilerimizle yaptığımız görüşmeleri daha keyifli hale getirebiliyoruz.”
Alihan Arslantürk
SATIŞ UZMANI
’’1 yıldır AloTech’de’’

“AloTech’in sağlamış olduğu uzaktan çalışma deneyimi sayesinde köpeğimle daha çok vakit geçirebiliyorum ve gün içerisindeki motivasyonum daha da çok artıyor. Teşekkürler AloTech.”
Deniz Çalık
PROJE UZMANI
’’4 yıldır AloTech’de’’

“AloTech sayesinde çalışırken bebeğinden ayrılmak zorunda kalan bir anne değil, bebeğiyle eğlenerek çalışan bir anne oldum.”
Birsen Çeft
PROJE MÜDÜRÜ

Mutlu İş Arkadaşları

Açık Pozisyonlar

TAM ZAMANLI
Large Corporate Sales Manager
TAM ZAMANLI
Quality Assurance Manager
TAM ZAMANLI
Senior Full Stack Developer

AloTech hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın!

Kaydınız yapıldı. İlginiz için teşekkür ederiz. Kapat