Entegrasyonlar: AloTech ile Tüm İş Yazılımlarınızı Kolayca Entegre Edin

Çağrı merkezlerinde birçok farklı uygulama kullanılabilmektedir. İş ve süreç takibinin yapıldığı birbirleriyle entegre olan bu uygulamalar operasyon için yönetim ve kullanım avantajları sunmaktadır. Günümüzde iletişim platformunu kendi iş uygulamaları ile entegre edebilen firmalar her zaman müşteri memnuniyetini bir üst boyuta taşıyabilen ve kendi iş süreçlerini kolaylıkla yönetebilen ekipleriyle sektörde müşterilerine hizmet vermektedirler. Siz de AloTech’ in kolay entegre olabilen teknik altyapısını avantaja çevirin. İş uygulamalarınızı çağrı merkeziniz ile entegre ederek iş optimizasyonunda öncü olun.

Uçtan uca entegrasyon

İş Yazılımları, Mesajlaşma ve Sosyal Medya Platformları ile Hazır Entegrasyonlar

CRM

Etkili bir müşteri deneyimi için müşterilerinizin verilerini ve satış ekiplerinizin performansını takip ettiğiniz CRM programınız ile AloTech’i entegre ederek müşteri deneyimini üst boyutlara taşıyın.

API

AloTech’in 25’i aşkın hazır ve açık API’leri ile iş uygulamalarınızı değişen operasyonel ihtiyaçlarınıza göre entegre edin. Entegrasyon için ek efor ve geliştirme maliyetine katlanmadan çağrı merkezinde kullandığınız uygulamaları entegre ederek maliyetlerinizden tasarruf edin.

Sosyal Medya

AloTech ile kullanabileceğiniz sosyal medya kanallarınızdan sizlere ulaşan müşterilerinize tek bir platform üzerinden hizmet vererek daha ulaşabilir bir marka imajı yaratın.

UC

Lokasyon ve cihaz bağımlılığını AloTech ile ortadan kaldırın, çalışanlarınızın istedikleri yerden herhangi bir donanımsal ürüne bağlı kalmadan birçok farklı iletişim kanalı üzerinden haberleşmesine imkan tanıyın.

BI

Çağrı merkezinizdeki veri akışını yönetin ve raporlar hazırlayın. Daha hızlı kararları en doğru şekilde alarak operasyonunuza yön verin.

Ödeme Sistemleri

Çağrı esnasında ödeme veya satın alma kararı alan müşterilerinize AloTech ile ödeme imkanı tanıyın. Müşterilerinize güvenli ve kolay bir ödeme yolu sunarak satış ve tahsilat hedeflerinizi arttırın.

Yazar Kasa

Tıpkı çağrı merkezinizde olduğu gibi şubelerinizde de müşterilerinize etkili bir müşteri deneyimi sunun. AloTech ile müşterilerinizi, şubenizi aradıklarında kendileri için sunduğunuz hizmetten memnun kalmalarına yardımcı olun.

Öne Çıkan İçerikler

BLOG
TTS ve SR Teknolojileri ile Çağrı Merkezlerini Nasıl Güçlendiririz?

Hızla değişen iş dünyasında, müşteri memnuniyeti ve sadakatini korumak işletmelerin başarısı için belirleyici olan faktörlerden biridir. Bu noktada çağrı merkezleri, müşterilerle doğrudan iletişime geçme ve ihtiyaçlara verimli çözümler sunma konusunda kilit rol oynar. Ancak geleneksel çağrı merkezi yöntemleri gelecek teknolojiler için yeterli değildir. Hem değişen müşteri profili hem gelişen teknolojiler çağrı merkezlerini doğrudan etkiler. Teknolojinin […]

Yazılı İletişim Kanalları ile Satışlarınızı Nasıl Artırabilirsiniz?
BLOG
Yazılı İletişim Kanalları ile Satışlarınızı Nasıl Artırabilirsiniz?

Satış süreçlerine kritik yol oynayan birçok farklı etken var. Onlardan biri de yazılı iletişim kanalları. Müşteri iletişimi ve ilişki yönetimi açısından, e-posta, canlı sohbet ve sosyal medya gibi yazılı iletişim araçları, işletmelerin müşterilerle düzenli ve etkileşimli iletişim kurmalarına olanak tanır. Sürekli iletişim, doğal olarak müşteri memnuniyetini artırır. Böylece uzun vadeli müşteri ilişkileri güçlenir. Bu sayede […]

BLOG
Eğitim Sektöründe Müşteri Hizmetleri: Öğrenci ve Veliler için Çözümler

İş dünyasının farklı sektörlerinde öne çıkan müşteri memnuniyeti eğitim alanında da önemli bir unsur haline gelmiştir. İlk ve ortaöğretim kurumlarından kurslara ve üniversitelere kadar pek çok alanda müşteri hizmetleri kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Müşteri hizmetleri konusunda beklentileri karşılayabilen kurumlar müşteri sadakatini de artırma şansı elde eder. Öğrenci ve veliler bir kurumla alakalı yaşadıkları iyi tecrübeleri arkadaşlarıyla, […]

Türkiye’nin En Büyük Çağrı Merkezi Bulutu ile Tanışın

Çok Kanallı İletişim
Hızlı Kurulum, Kolay Entegrasyon
Taahhütsüz Kullandığın Kadar Öde!
İstediğin Yerden Çalış

AloTech hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın!

Kaydınız yapıldı. İlginiz için teşekkür ederiz. Kapat