7 webinarımızda 1132 kişiye sorduk: Uzaktan çalışmanın geleceği?

AloTech-Tuşla İş Birliği

Hüseyin Özkale
3 Nisan 2019
2 dakikalık okuma
GERİ DÖN

AloTech ile Tuşla, firmalara ulaşmak isteyen müşterilerin çağrı merkezlerinde beklemelerine son verecek önemli bir işbirliğine imza attı.

İOS ve Android uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilen firma rehberi Tuşla uygulaması ile kullanıcılar, bu şirketlerin müşteri hizmetlerine ve çağrı merkezlerine hızlıca ulaşabiliyorlar. Dilerlerse alternatif arama kanallarından ya da canlı destek ile farklı sektörlerden yüzlerce firma ile anında iletişim kurabiliyorlar. Kullanıcılar ayrıca destek talebi açabiliyor, canlı destek ile müşteri temsilcilerine ulaşabiliyor, firmaların Twitter hesabına hızlıca tweet atıp, hızlıca e-posta gönderebiliyorlar.

Tuşla Kurucu Ortağı Barış Yaşa “AloTech ile yaptığımız bu işbirliği sayesinde artık AloTech’in tüm dünyada ses getirmiş yenilikçi çağrı merkezi altyapısını kullanan şirketlerin son kullanıcıları ile müşteri temsilcileri arasındaki iletişimini hiç olmayacak kadar kolaylaştırıyoruz” dedi. Alotech CTO’su İdris Avcı ise “Mobilitenin hayatımızın her noktasına dokunduğu günümüzde, çağrı merkezi altyapımızı kullanan kurumsal müşterilerimize mobil dünyanın gücünü de sunuyoruz” dedi.

Dünya standartlarında bir çağrı merkezi platformu ile operasyonunuzu güçlendirin

Ücretsiz demo talebinde bulunun ve operasyonunuzun ihtiyaçlarına göre yapılandırmalar ve entegrasyonları oluşturmaya bugünden başlayalım
PAYLAŞ

Diğer İçerikler

3 Nisan 2019
Türkiye milyar dolarlık teknoloji girişimini bekliyor

Teknoloji firmalarının her geçen gün sayısının arttığı ve daha fazla yatırım çektiği Türkiye artık ‘milyar dolarlık girişimi’ bekliyor. Geçtiğimiz 6 yılda devlerin emekleme döneminde girdikleri Wired’ın Avrupa’nın En İyi 100 Startup’ı listesinde bu yıl yer alan İstanbul merkezli 10 firma bu konuda güçlü bir potansiyel barındırıyor.

25 Şubat 2020
Çağrı Merkezi Çalışanları için 5 Sağlıklı Öneri

Biliyoruz, çok yoruluyorsunuz. Yoğun çağrı trafikleri, bitmek bilmeyen müşteri talepleri ve daha fazlası… Bu yoğun tempoya ayak uydurmak zor olsa da imkansız değil. Sizin için hazırladığımız 5 sağlıklı önerimiz için okumaya devam edin!

3 Nisan 2019
Startup Turkey 2016 etkinliğinin en başarılı girişimi AloTech

Dünya genelinde 700 katılımcı, 150’den fazla yatırımcı ve 100’ü aşkın girişimcinin katılımı ile Antalya’da gerçekleştirilen 8. Startup Turkey etkinliğinin son gününde M&S Partners Pte Direktörü Hiro Mashita, Naspers Group Strateji Müdürü Sebastiaan Vaessen ve Aslanoba Capital Kurucu Başkanı Hasan Aslanoba’dan oluşan jüri tarafından 15 finalist girişimci içerisinden en başarılı 3 girişimci seçildi.

Türkiye’nin En Büyük Çağrı Merkezi Bulutu ile Tanışın

Çok Kanallı İletişim
Hızlı Kurulum, Kolay Entegrasyon
Taahhütsüz Kullandığın Kadar Öde!
İstediğin Yerden Çalış

AloTech hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın!

Kaydınız yapıldı. İlginiz için teşekkür ederiz. Kapat