7 webinarımızda 1132 kişiye sorduk: Uzaktan çalışmanın geleceği?

Webinar: Çağrı Merkezleri ve Satış Ekipleri Evde; Peki Performans Ölçümü?

Hüseyin Özkale
9 Nisan 2020
2 dakikalık okuma
GERİ DÖN

“Çağrı Merkezleri ve Satış Ekipleri Evde; Peki Performans Ölçümü?” Webinarımız sona erdi. CC Academia Genel Müdürü Elvin Coşkun ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Webinarda “Kalite yönetimi nasıl olmalı?”, “Saha Satış Ekiplerinin Dikkat Etmesi Gerekenler” ve “Performansı Artırmak için Yapılacaklar” öne çıkan konu başlıkları arasındaydı.

Esnek çalışma modellerine geçiş yapan çağrı merkezlerinin müşterilerine yoğun bir şekilde destek vermeye devam ettiği bu süreçte, eve geçiş sürecindeki teknik soruları AloTech CTO’su İdris Avcı yanıtlarken uzaktan çalışma ile ilgili mevcut proje süreçlerini AloTech Genel Müdür Yardımcısı Korhan Erçin anlattı.

Önemli Dakikalar

  • 3:43 – Eve geçişte son durum
  • 6:20 – Çağrı merkezi çalışanları için evden çalışmada dikkat edilecekler nelerdir?
  • 15:08 – Performansı artırmak için neler yapılmalı?
  • 24:01 – Yönetici ekipler nasıl ölçümlemeli? 
  • 27:30 – Sizce çağrı merkezi ekipleri bu süreç bittiğinde parçalı çalışmaya hazır mı?
  • 41:39 – Satış ekipleri ne yapmalı?
  • 49:31 – Telefonla satışta dikkat edilecekler?

Uzaktan çalışma ve çağrı merkezi ekiplerinin performans ölçümü ile ilgili pek çok ipucunun olduğu Webinarımızı kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler için link aşağıda! Çağrı merkezinizi eve taşımak, çalışanlarınızın performans ölçümünü lokasyon bağımsız yönetebilmek ve bulut çağrı merkezi ile ilgili diğer tüm detaylar için formu doldurun!

Dünya standartlarında bir çağrı merkezi platformu ile operasyonunuzu güçlendirin

Ücretsiz demo talebinde bulunun ve operasyonunuzun ihtiyaçlarına göre yapılandırmalar ve entegrasyonları oluşturmaya bugünden başlayalım
PAYLAŞ

Diğer İçerikler

23 Ekim 2020
Baştan Sona Numara Maskeleme Kılavuzu

Numara maskeleme, telefon numaranızı karşı tarafın görmesine izin vermeyen bir numara gizleme hizmetidir. Bulut çağrı merkezleri tarafından sunulan bu hizmet, müşterilerin ve hizmeti alan işletmelerin bilgilerini koruyarak gizlilik sağlar.

4 Mayıs 2020
Kariyer.net’te Uzaktan Çalışma ve Sonrası

Kariyer.net CSO’su Uğur Sağlıkoğlu, AloTech CTO’su İdris Avcı ve AloTech Genel Müdür Yardımcısı Korhan Erçin’in deneyimlerini paylaştığı Webinarda, “Geçmişten bugüne iki firma arasındaki iş ortaklığı”, “Dijital işe alım süreçleri” ve “Kariyer.net’in evden çalışmaya geçiş sürecindeki deneyimleri” işlenen konu başlıkları arasında.

7 Ocak 2021
Stresin Müşteri Temsilcileri ve Şirketiniz Üzerindeki Etkileri

Müşteri temsilcileri, bazı stres faktörleriyle iç içe çalışırlar. İşlerinin doğası gereği dikkat dağıtıcı unsurların olduğu bir ortamda bulunurlar ve iyi bir hizmet verebilmek için yüksek beklentiler karşılamaları gerekir.

Türkiye’nin En Büyük Çağrı Merkezi Bulutu ile Tanışın

Çok Kanallı İletişim
Hızlı Kurulum, Kolay Entegrasyon
Taahhütsüz Kullandığın Kadar Öde!
İstediğin Yerden Çalış

AloTech hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın!

Kaydınız yapıldı. İlginiz için teşekkür ederiz. Kapat