7 webinarımızda 1132 kişiye sorduk: Uzaktan çalışmanın geleceği?

Türkiye milyar dolarlık teknoloji girişimini bekliyor

Hüseyin Özkale
3 Nisan 2019
2 dakikalık okuma
GERİ DÖN

Teknoloji firmalarının her geçen gün sayısının arttığı ve daha fazla yatırım çektiği Türkiye artık ‘milyar dolarlık girişimi’ bekliyor. Geçtiğimiz 6 yılda devlerin emekleme döneminde girdikleri Wired’ın Avrupa’nın En İyi 100 Startup’ı listesinde bu yıl yer alan İstanbul merkezli 10 firma bu konuda güçlü bir potansiyel barındırıyor.

SELİM KARAHAN

Dünyanın en saygın teknoloji yayınlarından Wired dergisi Avrupa’nın En İyi 100 Girişimi(Startup) listesini açıkladı. 2011 yılından beri söz konusu listeyi hazırlayan dergi teknoloji alanında hareketlilik yaşanan yani yeni fikir ve şirketlerin yeşerdiği 10 Avrupa şehrinden 10’ar tane firma belirliyor. Bu yıl da İstanbul, Londra, Stockholm, Tel Aviv, Berlin, Barselona, Paris, Lisbon, Helsinki ve Amsterdam’dan girişimler ele alındı.

KONUŞULMAK ÖNEMLİ KRİTER

İstanbul’dan Iyzico, Onedio, Tapu.com, Visionteractive, Alotech, Scorp, KapGel, Paraşüt, Insider ve Monument Avrupa’nın en iddialı teknoloji startupları arasında yerlerini aldı. Söz konusu listeye girebilmek için sadece iyi bir fikriniz olması yetmiyor. Seçilen şirketlerin fikirlerini çalışır bir şekilde hayata geçirmiş olması ve belli bir etki alanının olması gerekiyor. Şirketlerin ülkelerinde ‘konuşuluyor’ olması en önemli kriterlerden birisi ancak gelirleri veya piyasa değerleri liste hazırlanırken göz ardı ediliyor. Yeni girişimlerin yer aldığı liste başarı potansiyeli yüksek bir yolculuğa yelken açmaya hazırlanan firmalardan oluşuyor.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız…

Dünya standartlarında bir çağrı merkezi platformu ile operasyonunuzu güçlendirin

Ücretsiz demo talebinde bulunun ve operasyonunuzun ihtiyaçlarına göre yapılandırmalar ve entegrasyonları oluşturmaya bugünden başlayalım
PAYLAŞ

Diğer İçerikler

1 Nisan 2019
AloTech, Teknosa’nın Çağrı Merkezini Bir Gecede Kökten Değiştirdi

AloTech, 5 Haziran’da Haliç Kongre Merkezi’nde yapılan 3. Call Center Zirvesi’nde gövde gösterisi yaptı.

3 Nisan 2019
AloTech’in Yeni Çözümü ile E-ticaret Siteleri Yeni Bir Sayfa Açacak

T-Soft ile gerçekleştirilen işbirliği ile sadece bir günde kurulabilen “Bütünleşik Çağrı Merkezi Çözümü”, e-ticaret şirketlerinin kargo takip süreçlerinde yeni bir boyut açıyor.

23 Aralık 2020
Farklı Lokasyonlarda Kusursuz Müşteri Deneyimi Sunmanın 5 Yolu

Farklı bölgelerde faaliyet gösteren çağrı merkezlerinde yüksek bir müşteri memnuniyeti elde etmenin kendine has bazı zorlukları vardır. Günümüz müşterilerinin çağrı merkezlerinden beklentisi kolay, akıcı ve bilgilendirici bir iletişim.

Türkiye’nin En Büyük Çağrı Merkezi Bulutu ile Tanışın

Çok Kanallı İletişim
Hızlı Kurulum, Kolay Entegrasyon
Taahhütsüz Kullandığın Kadar Öde!
İstediğin Yerden Çalış

AloTech hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın!

Kaydınız yapıldı. İlginiz için teşekkür ederiz. Kapat