7 webinarımızda 1132 kişiye sorduk: Uzaktan çalışmanın geleceği?

En Büyük Çağrı Merkezi Bulutu ile Entegre Olun!

AloTech' in güçlü altyapısıyla entegrasyon süreçlerinizi kolaylaştırın. İhtiyacınıza yönelik iş uygulamalarınızı çağrı merkeziniz ile entegre ederek operasyon verimliliğinizi artırın. Siz de Türkiye’nin en büyük çağrı merkezi bulutu ile tanışın, sektörünüzde fark yaratın.

Entegrasyonlar

Facebook Messenger
Yazılı İletişim Kanalları

AloTech ve Facebook Messenger entegrasyonu ile chat kanalının sahip olduğu ICR oluşturma ve chatbot ile otomatik mesajlar gibi özellikleri Facebook Messenger’da da kullanabilirsiniz.

Telegram
Yazılı İletişim Kanalları

Telegram kullanmayı tercih eden müşterilerinizle iletişim kurabilirsiniz. Telegram entegrasyonuyla ICR oluşturabilir, gelen chat isteklerini müşteri temsilcilerine yetkinliklerine göre dağıtabilirsiniz.

Dialogflow
Yazılı İletişim Kanalları

Dialogflow altyapısını kullanarak oluşturulan chatbotlar AloTech çağrı merkezi ile birlikte kullanılabilir. Google’ın makine öğrenmesi ile desteklenen chatbot ile 7/24 destek hizmeti kurabilirsiniz.

WhatsApp
Yazılı İletişim Kanalları

180’den fazla ülkede 1,5 milyardan fazla aktif kullanıcısı olan Whatsapp’ın işletmeniz için kurumsal çözümler sunan özelliği Whatsapp Business entegrasyonu ile müşterilerinize kolayca ulaşın.

Sestek
Yazılı İletişim Kanalları

Sestek ile gerçekleştirdiğimiz entegrasyon sayesinde Sestek’in Konuşma Sentezi (Text-to-Speech) ve Konuşma Tanıma (Speech Recognition) ürünlerini kullanarak müşteri hizmetleri operasyonlarınızda otomasyonu ve verimliliği artırabilirsiniz.

Türkiye’nin En Büyük Çağrı Merkezi Bulutu ile Tanışın

Çok Kanallı İletişim
Hızlı Kurulum, Kolay Entegrasyon
Taahhütsüz Kullandığın Kadar Öde!
İstediğin Yerden Çalış

AloTech hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın!

Kaydınız yapıldı. İlginiz için teşekkür ederiz. Kapat