7 webinarımızda 1132 kişiye sorduk: Uzaktan çalışmanın geleceği?

En Büyük Çağrı Merkezi Bulutu ile Entegre Olun!

AloTech' in kolay entegre olabilen teknik altyapısını avantaja çevirin. İş uygulamalarınızı çağrı merkeziniz ile entegre ederek iş Türkiye’nin en büyük çağrı merkezi bulutu ile tanışın, öncü olun.

Entegrasyonlar

Facebook Messenger
CRM / ERP

AloTech ve Facebook Messenger entegrasyonu ile chat kanalının sahip olduğu ICR oluşturma ve chatbot ile otomatik mesajlar gibi özellikleri Facebook Messenger’da da kullanabilirsiniz.

Telegram
CRM / ERP

Telegram kullanmayı tercih eden müşterilerinizle iletişim kurabilirsiniz. Telegram entegrasyonuyla ICR oluşturabilir, gelen chat isteklerini müşteri temsilcilerine yetkinliklerine göre dağıtabilirsiniz.

Dialogflow
CRM / ERP

Dialogflow altyapısını kullanarak oluşturulan chatbotlar AloTech çağrı merkezi ile birlikte kullanılabilir. Google’ın makine öğrenmesi ile desteklenen chatbot ile 7/24 destek hizmeti kurabilirsiniz.

Data Studio
CRM / ERP

Çağrı merkezi yönetiminde raporlar büyük önem taşır. AloTech, Data Studio entegrasyonuyla esnek raporlar oluşturabilir ve çağrı merkezinizin raporlama ihtiyacını giderir.

WhatsApp
CRM / ERP

180’den fazla ülkede 1,5 milyardan fazla aktif kullanıcısı olan Whatsapp’ın işletmeniz için kurumsal çözümler sunan özelliği Whatsapp Business entegrasyonu ile müşterilerinize kolayca ulaşın.

Türkiye’nin En Büyük Çağrı Merkezi Bulutu ile Tanışın

Çok Kanallı İletişim
Hızlı Kurulum, Kolay Entegrasyon
Taahhütsüz Kullandığın Kadar Öde!
İstediğin Yerden Çalış

AloTech hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın!

Kaydınız yapıldı. İlginiz için teşekkür ederiz. Kapat