7 webinarımızda 1132 kişiye sorduk: Uzaktan çalışmanın geleceği?

Horizon 2020 Etkinliği

Hüseyin Özkale
2 Ocak 2020
2 dakikalık okuma
GERİ DÖN

Endüstriyel liderlik seviyesinde inovasyon sahibi kobileri destekleyen ve bir araya getiren Horizon 2020’nin bu seneki sponsorlarından biri AloTech oldu. Türkiye’nin en büyük şirketlerinin yer aldığı “Horizon 2020 Future of EU-Turkey Relations and Research & Innovation Collaboration” Konferansı, Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Avrupa Birliği (AB) fonlarındaki fırsatların değerlendirilmesi, sona eren Ar-Ge programı Horizon 2020’nin Türkiye açısından sonuçlarını masaya yatırmak ve 2021 yılında başlayacak Horizon Europe için akademi ve şirketlere yönelik fırsatları odağında,araştırma, yenilik, sanayi, bankacılık, yönetim, STK ve diğer sektörlerden pek çok üst düzey temsilci bir araya geldi.

Dünyanın en büyük sivil araştırma fonu olan ve 2014-2020 tarihleri arasında 80 milyar avro bütçeyi çok ortaklı araştırma projeleriyle buluşturan Horizon 2020, Aralık 2020’de sona eriyor. 2021’de başlayacak Avrupa Birliği 9’uncu Çerçeve Programı Horizon Europe için de 100 Milyar Avro üzeri bir bütçe planlamasıyla hazırlıklar başladı.

AB Fonları Uzmanı, eğitimci ve proje yazarı Bosko Nektarijevic’in moderatörü olduğu “AB-Türkiye İlişkilerinin Geleceği – Ar-Ge İşbirliği ve Bilim Diplomasisi” panelinde, EU Affairs Üst Düzey Mali Müşaviri ve geçmiş Avrupa Komisyonu Üyesi Dr. Andrea Mogni, Senat Der Wirtschaft Uluslararası İlişkiler Direktörü Dr. Halit Ünver, GEDS Design Consultancy Kurucusu Gülay Özkan konuşmacı olarak yer aldı.

Panelde yeni başlayanlar için finansman kaynaklarının sağlanması ve gözden geçirilmesi, tekliflerin başarısı için temel değişkenler, nasıl uygulanacağı ve nasıl ilerleyeceğinin gösterilmesi için projenin uygulanması ve değerlendirilmesi gibi konular ele alındı. Sektörün lider kurum ve kuruluşlarının yer aldığı etkinlikte, proje yazanlar ve koordinatörler için, proje tasarım sürecini geliştirmek, proje yazmak, fonların erişimlerini ve etkilerini en üst düzeye çıkarmak, AB politikalarına uyum ve Türkiye’deki AB yapılarının performansını artırmak ile birlikte güvenilirliklerine ve araştırma, geliştirme ve inovasyon işbirliğine yol açacak çözüm ve öneriler değerlendirildi.

Dünya standartlarında bir çağrı merkezi platformu ile operasyonunuzu güçlendirin

Ücretsiz demo talebinde bulunun ve operasyonunuzun ihtiyaçlarına göre yapılandırmalar ve entegrasyonları oluşturmaya bugünden başlayalım
PAYLAŞ

Diğer İçerikler

31 Mart 2019
EuroCloud En İyi SaaS Hizmeti Jüri Özel Ödülü AloTech’in

AloTech Endeavor Ülke Adayı olarak Aralık ayında Türkiye’yi Miami’de temsil etmesi için aldığı ödülün ardından aynı hafta içinde ikinci ödülünü EuroCloud’dan aldı.

8 Nisan 2019
Bulut Sistemlerinde Güvenlik Nasıl Sağlanıyor?

Bulut sistemleri, teknolojinin en büyük nimetlerinden biri olarak tanımlanabilir. Yerel cihazlarda depolama ve veri saklama ihtiyacı olmadan dünyanın her noktasında istediğiniz verilere anında erişim imkanı sunan bulut sistemlerinin güvenliği ise hep merak konusu olmuştur.

4 Mayıs 2020
Webinar: İSKOOP’ta 470 kişi 24 ayrı lokasyonda AloTech ile verimini nasıl artırdı?

4000’i aşan ortağı, 22 ilde 19 şube ve 27 yıllık geçmişiyle eczacılık alanında hizmet veren İstanbul Eczacılar Kooperatifi (İSKOOP) ile gerçekleştirdiğimiz Webinar sona erdi.

Türkiye’nin En Büyük Çağrı Merkezi Bulutu ile Tanışın

Çok Kanallı İletişim
Hızlı Kurulum, Kolay Entegrasyon
Taahhütsüz Kullandığın Kadar Öde!
İstediğin Yerden Çalış

AloTech hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın!

Kaydınız yapıldı. İlginiz için teşekkür ederiz. Kapat