7 webinarımızda 1132 kişiye sorduk: Uzaktan çalışmanın geleceği?

E-Ticaret’te Çağrı Merkezi Etkinliği

Hüseyin Özkale
8 Nisan 2019
3 dakikalık okuma
GERİ DÖN

İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü’nde gerçekleşen E-Ticarette Çağrı Merkezi Etkinliğinde; müşteri hizmetlerinin, e-ticaret firmaları ve tüketicileri için önemi konuşuldu. Sektörde öncü ve müşteri hizmetleri alanındaki gelişmeleri takip etmek isteyen firmalardan bir çok katılımcının bulunduğu bu önemli etkinlikte, Uniq adına Alp Kohen, Paraşüt.com adına Nur Ketenciler, Hepsiexpress adına Mehmet Murat Çakmak, Armut.com adına Güven Bıçkıcı, GittiGidiyor adına Görkem Öztürk, Iyzico adına Erinç Ürgüplü ve Kariyer.net adına Uğur Sağlıkoğlu konuşmacı oldu.

 

E-ticaret firmalarının kullandığı çözümlerin, e-ticaret sistemlerinden hizmet alan müşterilerin ihtiyaç, beklenti ve alışkanlıklarının konuşulduğu etkinliğe; Vestel, Mapfre, Grupanya, Arzum, Jabra, Yenirbiris, Decathlon, Ceva Lojistik ve Webhelp gibi önemli şirketler katıldı. Etkinliğimizin fuaye alanında Bircom, Verimor, Hepsiexpress, Teknosor, Vodatech, CloudyFlex, Salesforce, CMC, Kuponsa, Bisu ve Can Petrol gibi iş ortaklarımız ve müşterilerimiz stand açtılar.

 

AloTech adına konuşmacı olarak katılan Cenk Soyak açılış konuşmasını gerçekleştirdikten sonra sözü AloTech Kurucusu ve CTO’su İdris Avcı’ya bıraktı. İdris Avcı ise, e-Ticarette Müşteri Davranışları konusunda bir konuşma yaptı.

 

İdris Avcı’nın ardından sözü, Uniq Eğitim ve Danışmanlık kurucu ve yöneticisi Alp Kohen aldı. ‘’Ne Olacak Bu Çağrı Merkezlerinin Hali?’’ diyerek müşteri hizmetlerinin eksiklerini, çağrı merkezlerindeki ölçüm kriterlerinin aslında hizmet almak isteyen müşterileri nasıl memnuniyetsiz bıraktığını ve çözüm yöntemleri anlattı. Ayrıca yapılan interaktif katılımlı oylamalar sayesinde, hizmet sunanlar olarak müşteri olarak beklentileri ve aldıkları hizmet kalitelerinden memnuniyetlerini ölçtü. Bu sayede, müşterilerine çağrı merkezi hizmeti sunan firmaların aslında müşteri açısından baktıklarında “süre” odaklı hedefler nedeniyle hizmet alırken memnun olmadıklarının sonuçlarına ulaşıldı.

E-Ticarette Çağrı Merkezi isimli oturumda ise; AloTech’in servislerini kullanan Paraşüt, Hepsiexpress, Armut.com, GittiGidiyor, iyzico ve Kariyer.net markalarının temsilcileri olan Nur Ketenciler, Mehmet Murat Çakmak, Güven Bıçkıcı, Görkem Öztürk, Erinç Ürgüplü ve Uğur Sağlıkoğlu, AloTech ile çalışmaya başlama aşamalarını, avantajlarını, ilerleyen süreçlerde yapmayı planladıkları geliştirmeleri ve deneyimlerini katılımcılara aktardı.

 

 

Yeni dönem çağrı merkezlerinin bulut tabanlı yapısı sayesinde, şirketleri çok önemli harcamalardan uzaklaştıracağı vurgulanırken, ileriye dönük teknolojilerle birlikte de son derece mantıklı bir yatırım olacağına değinildi.

 

Etkinliğin sonunda etkinlik sponsorumuz Bircom küçük bir yarışma yaptı ve kazanan Vestel’den Ertuğrul Şenol oldu. Bircom Genel Müdür Yardımcısı Can İlkhan kazanana Sennheiser kablosuz kulaklık hediye etti.

 

Dünya standartlarında bir çağrı merkezi platformu ile operasyonunuzu güçlendirin

Ücretsiz demo talebinde bulunun ve operasyonunuzun ihtiyaçlarına göre yapılandırmalar ve entegrasyonları oluşturmaya bugünden başlayalım
PAYLAŞ

Diğer İçerikler

2 Nisan 2019
Bulut Bilişim Hizmet Modelleri

Bir metafor olduğu 90’lı yıllardan bu yana bulut hizmetlerinin gelişimi hızla devam ediyor. Günümüzde bulut bilişim hizmetlerin servis hedefine ve hizmetin verildiği katmana uygun olarak üç temel kategorisi bulunuyor:

2 Ocak 2020
Horizon 2020 Etkinliği

Endüstriyel liderlik seviyesinde inovasyon sahibi kobileri destekleyen ve bir araya getiren Horizon 2020’nin bu seneki sponsorlarından biri AloTech oldu. Türkiye’nin en büyük şirketlerinin yer aldığı “Horizon 2020 Future of EU-Turkey Relations and Research & Innovation Collaboration” Konferansı, Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

8 Nisan 2019
AloTech Geleceğin Teknolojilerini Günümüze Taşıdı

İTÜ IEE Öğrenci Kolu ile AloTech’in birlikte yürüttüğü etkinlikte sektörün öncü firmaları Çağrı Merkezinde Yapay Zeka Teknolojileri Etkinliği için İTÜ – Ayazağa Kampüsü’nde bir araya geldi. 12 farklı firmadan konuşmacının 350’ye yakın davetlinin katıldığı etkinliğin fuaye alanında Jabra, Verimor, Inspark, Cloudyflex, Kuponsa, Mod Tasarım, Vodatech, Formalis, CMC, Iyzico, Webhelp, Bircom, Pratik Depo ve Magintech firmaları standları ile yer aldılar.

Türkiye’nin En Büyük Çağrı Merkezi Bulutu ile Tanışın

Çok Kanallı İletişim
Hızlı Kurulum, Kolay Entegrasyon
Taahhütsüz Kullandığın Kadar Öde!
İstediğin Yerden Çalış

AloTech hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın!

Kaydınız yapıldı. İlginiz için teşekkür ederiz. Kapat