Türkiye’nin en büyük bulut tabanlı çağrı merkezi sağlayıcı şirketi AloTech’in satış direktörlüğü görevine Hüseyin Özkale getirildi.

 

2012 yılından bu yana bulut tabanlı çağrı merkezi sağlayıcısı olarak Türkiye’de faaliyet gösteren AloTech’in satış direktörlüğü görevini Hüseyin Özkale üstlendi. Özkale, şirketin iş geliştirme ve satış faaliyetlerinin yönetimi ve stratejilerinin geliştirilmesi alanlarında çalışmalarını yürütecek.

 

 

HÜSEYİN ÖZKALE KİMDİR?

 

 

2011 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektrik-Elektronik Fakültesi Telekomünikasyon Mühendisliği bölümünden mezun olan Hüseyin Özkale, aynı üniversitede aynı bölüm üzerinde yüksek lisansına devam ediyor. Özkale aynı zamanda 2014 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Çalışma hayatına Empatel Telekom Hizmetleri’nde teknik destek mühendisi olarak başlayan Özkale, ardından kariyerine Hedefix Teknoloji’de proje mühendisi olarak devam etti. 2012 yılında satış direktörü olarak Isnet Telekomünikasyon Hizmetleri’nde göreve başlayan Hüseyin Özkale, 5 yıl süreyle aynı görevi sürdürdü. Özkale 19 Mart 2018 itibarıyla AloTech’in Satış Direktörü oldu.

 

 

(Uzmanpara.milliyet.com.tr 'nin yazısından)alotech cenk soyak bulut çağrı merkezi çağrı merkezi çağrı merkezi bulutu bulut santral

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Bilgisayar Mühendisliği neden avantajlı?
Bir Sonraki Kayıt
...
Yerli Teknoloji ile Dışa Bağımlılık Azalacak
Yerli Teknoloji ile Dışa Bağımlılık Azalacak
Bir Önceki Kayıt